Репертуари театрів м. Дніпро
опубліковано 01 вересня 2021 року о 13:05

зображення_viber_2021-08-04_11-23-18-442.jpg

ВЕРЕСЕНЬ Філармонія.jpg

репертуар вересень молодіжний театр.pdf


Графік участі колективів КП «Будинок органної та камерної музики» ДОР» на вересень 2021 р.

 

Дата

Час

Захід

Слухачі/

Кількість

Колектив (виконавці)

Виручка

01.09

Ср

  

 

 

День знань

 

02.09

Чт

 

 

 

 

 

 

03.09

Пт

   

 

 

 

 

 

04.09

Сб

 

18:00

 

 

Резиденція

ORGANYM

«Ода класичним шедеврам»


Заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),

Сальваторе Пронесті (орган).

Олена Гамова (музикознавець).

 

05.09

Нд

 

18:00

 

 

Міжнародний день благодійності


«В Тріумфі безмежної Класики»


Володарка гран-прі найвищої театральної премії Тетяна Улькіна (вокал),

Сальваторе Пронесті (орган),

Анастасія Агаярова (музикознавець).

 

06.09

Пн

 

 

 


 

07.09

Вт

 

 

 

 


 

08.09

Ср

 

 

 

Міжнародний день грамотності

 

09.09

Чт

  

 

 

Міжнародний день краси

 

10.09

Пт

 

 

 

 


 

11.09

Сб

18:00

 

 

День українського кіно


«Органова сієста»


Олена Келер (орган), Тетяна Борисенко (флейта).

Сергій Міледін (худ. слово).

 

 

12.09

Нд

18:00

 

 

День міста Дніпро


«Органова сієста»


Габрієлла Магальяш (орган, ф-но), Ксенія Бєлікова (орган).

Анастасія Агаярова (музикознавець).

 

13.09

Пн

 

 

 

 

 

14.09

Вт

 

 

 

 

 

15.09

Ср

 

 

 

Міжнародний день демократії

 

16.09

Чт

 

 

 


 

17.09

Пт

 

 

 

День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

 

18.09

Сб

 

18:00

 

 

«XXХV ювілейний!»

відкриття концертного сезону

Пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів (вокал), заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта), Володарка гран-прі найвищої театральної премії Тетяна Улькіна (вокал), Габрієлла Магальяш (орган, ф-но), Олена Келер (орган), Лілія Бакалінська (акордеон)?, Ігор та Зінаїда Чепи (вокал), Ольга Кутакова (скрипка)?

Ведучі: директор-художній керівник Антон Чернета, Олена Гамова.

Режисер-сценарист – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

 

19.09

Нд

 

 

 

 

 

 

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00

 

 

Всенародний День Батька


«Під склепіннями великих тих Соборів, звучить Орган,

прославлений у віках»

«Домський Собор» (м. Рига, Латвія)

 

Володарка гран-прі найвищої театральної премії Тетяна Улькіна (вокал), Олена Келер (орган), Лілія Бакалінська (акордеорн),

Ірина Осенєва (скрипка)Тетяна Борисенко (флейта).

У програмі музика: Й. С. Баха, Й. Пахельбеля, Д. Букстехуде.

Автор проекту: Олена Гамова.

Музикознавець: Олена Гамова.

 

 

«Гра в чотири руки» Органовий концерт

Ксенія Бєлікова (орган), Габрієлла Магальяш (орган).

Анастасія Агаярова (музикознавець).

У програмі музика: Й. С. Баха, В. А. Моцарта, Й. Пахельбеля, Е. Гріга, Л. Боельмана.

 

 

 «Музичне рандеву»

Пісенний дует народних артистів України Тетяни та Андрія Бабичів (вокал), заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), пісенній дует Зінаїди та Ігоря Чепи (вокал), Олена Келер (орган),

Ірина Осенєва (скрипка), Олександр Білоусов (ф-но),

Ведучі: директор-художній керівник Антон Чернета, Олена Квятковська.

Режисер-сценарист – заслужений працівник культури Фаїна Пінсон.

Звукорежисер: Олександр Вейнбейн.

 

20.09

Пн

 

 

 

 

 

21.09

Вт

 

 

 

Міжнародний день миру

 

22.09

Ср

 

 

 

 

День осіннього рівнодення

 

23.09

Чт

 

 

 

 

 

 

24.09

Пт

 

 

 

 

 

 

25.09

Сб

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00

 

 

 

«Ігри Королівського двору»

 

Заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Олена Келер (орган, ф-но), Ксенія Бєлікова (орган),

Тетяна Борисенко (флейта).

Музикознавець – Сергій Міледін.

В програмі музика: Й.С. Баха, К. Боллінга, А. Вівальді, В. Куперевича, Ф. Шопена, Г. Свиридова, А. П`яццолли, Р. Гальяно, Й. Пахельбеля, А. Боельмана.



 «Віртуози клавіш»

Фортепіановий концерт

Габрієлла Магальяш (ф-но), Олександр Білоусов (ф-но).

Сергій Міледін (худ. слово). 

 

 

 

 

 

 

26.09

Нд

 

 

 

 

 

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

 

17:00

 

 

Європейський день мов

«Музика лікує» з циклу концертів «Музична терапія»


Заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон)?, Ксенія Бєлікова (орган), Володарка гран-прі найвищої театральної премії Тетяна Улькіна (вокал), Тетяна Борисенко (флейта), Ірина Осенєва (скрипка).

Олена Гамова узикознавець).

В програмі музика: Дж. Верді, Е. Лемейгра, Е. Пассіні, Дж. Пуччіні, П. Масканьї. Автор проєкту – народна артистка України Тетяна Бабич.

Звук: Олександр Вейнбейн. (Відеозамальовки).



«Retro Klassik Forever»


Заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон), Ольга Кутакова (скрипка), Андрій Сагайдачний (контрабас).

Ведучий концерту – директор-художній керівник Антон Чернета.

Режисер-сценарист – заслужений працівник культури України Фаїна Пінсон.

В програмі музика: Й.С. Баха, В-А. Моцарта, Н. Паганіні, Й. Брамса, Д. Шостаковича, А. П’яццолли, Р. Гальяно, Г. Міллєра та інші.


«Перлини Класики»

Заслужена артистка України Ольга Зернаєва (флейта),

Габрієлла Магальяш (орган, ф-но).

Олена Гамова (музикознавець).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЦПХ 

Андрій Сагайдачний (контрабас)

27.09

Пн

 

 

 

 

 

28.09

Вт

 

 

 

 

 

29.09

Ср

 

 

 


 

30.09

Чт

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux